WYŚWIETLACZE LCD

Wyświetlacze LCD

Monitor LCD CP643 4,3" Automatyczny

Zupełna nowość na rynku, samoczynnie otwierający i zamykający się monitor. Posiada ekran o przekątnej 4,3”. Wyposażony w kolorową matrycę typu TFT. Posiada jedno wejście VIDEO idealnie nadaje się do podłączenia kamery parkowania. W momencie nadejścia sygnału monitor samoczynnie się otworzy, a gdy sygnał przestanie być nadawany automatycznie zamknie.

LCD samochodowe RD343

Klasyczny monitor o przekątnej ekranu 4,3”, posiada kolorową matrycę typu TFT. Montowany na stópce za pomocą mocnej taśmy 3M. Dzięki dwóm wejściom VIDEO można podłączy dwa sygnały VIDEO jednocześnie, np. dwie kamery - jedną na przód, drugą na tył, dodatkowo DVD. Sygnał będzie przełączany automatycznie.

LCD samochodowe RD443

Składany monitor o przekątnej ekranu 4,3”, posiada kolorową matrycę typu TFT. Otwierany automatycznie po naciśnięciu przycisku. Montowany na za pomocą mocnej taśmy 3M.
Dzięki dwóm wejściom VIDEO można podłączy dwa sygnały VIDEO jednocześnie, np. dwie kamery - jedną na przód, drugą na tył, dodatkowo DVD. Sygnał będzie przełączany automatycznie.

LCD samochodowe RD738 w lusterku

Monitor TFT LCD wbudowany w lusterku wstecznym, duży ekran o przekątnej 4,3" zapewni świetny obraz, nie tylko dla kamery cofania, ale również innych urządzeń (np. DVD samochodowe). Dzięki dwóm wejściom VIDEO można podłączy dwa sygnały VIDEO jednocześnie, np. dwie kamery - jedną na przód, drugą na tył, dodatkowo DVD. Sygnał będzie przełączany automatycznie.
Ekran umieszczony jest na samym środku lusterka, pod powłoką lustrzaną. W chwili, gdy z niego nie korzystamy jest niewidoczny i w żadnej sposób nie utrudnia korzystania z lusterka. Podobnie jest po uruchomieniu ekranu. Zastosowane technologie pozwoliły uzyskać optymalne efekty, tak abyśmy nigdy nie mieli problemów z wykorzystaniem standardowych funkcji lusterka cofania.

LCD samochodowe RD747

Monitor TFT LED o duży ekran o przekątnej 7" i wysokiej rozdzielczości 800 x 480 pixele zapewni świetny obraz, nie tylko dla kamery cofania, ale również innych urządzeń (np. DVD samochodowe). Dzięki dwóm wejściom VIDEO można podłączy dwa sygnały VIDEO jednocześnie, np. dwie kamery - jedną na przód, drugą na tył, dodatkowo DVD. Sygnał będzie przełączany automatycznie lub za pomocą przycisku.