WYŚWIETLACZE HUD

Wyświetlacze HUD

Wyświetlacz na szybę HUD SLW55

Model HUD SLW55 to duży 5,5 calowy wyświetlacz wyposażony w bogate funkcje, takie jak: wyświetlanie prędkości, obrotów silnika, temperatury silnika, sygnalizacja braku ładowania, średnie zużycie paliwa, chwilowe zużycie paliwa, przejechany dystans, alert zmęczenia kierowcy, alarm braku ładowania, alert zbyt wysokiej temperatury silnika, alarm przekroczonej prędkości, sygnalizacja wystąpienia błędu silnika z możliwością jego skasowania, wskazanie kąta zapłonu, wskazanie przyspieszenia, ikona o rezerwie paliwa Możliwość wyświetlania jednostek prędkości km/h lub mph, obsługiwane jednostki temperatury w stopniach Celsjusza lub Kelwina.

Urządzenie automatycznie adaptuje się do samochodu, prosty montaż typu Plug and Play. Użyta nano-technologia eliminuje niepotrzebne refleksy i sprawia że wyświetlane informację są bardziej czytelne. Wyświetlacz włącza i wyłącza się automatycznie wraz z samochodem. Wyposażony jest w automatyczną regulację jasności, zapewnia to lepszy odczyt parametrów tak w nocy jak i dzień.

Do budowy wyświetlacza zastosowano technologię Single Colour LED, zmienne barwy uzyskuje się dzięki zastosowaniu różnokolorowego filtra. Rozwiązanie to jest bardziej ekonomiczne niż w modelach opartych na Multi Colour LED.

Urządzenie wykonane z najwyższej jakości podzespołów jest gwarancją długiej i bezproblemowej eksploatacji. Ufając w markę Ariot, zyskujesz pewność że się nie zawiedziesz.

W zestawie wszystko co potrzebne do montażu:


- urządzenie
- przewód OBD II
- folia refleksyjna
- podkładka sticky mat pod wyświetlacza
- instrukcja obsługi


Parametry techniczneZasilanie: 9V - 16V DC
Pobór prądu: 400mA
Temperatura pracy urządzenia: -40°C do +80 °C
Obsługiwane złącze: OBD II
Głośność alarmu: 30dB
Wymiary urządzenia: 145mm x 84mm x 15mm
Wymiary naklejki refleksyjnej: 150mm x 125mm
Wymiary podkładki: 141mm x 83mm
Wyświetlane parametry: prędkość, obroty silnika, temperatura wody, ładowanie akumulatora
Alarmy: alert zbyt wysokiej temperatury silnika, alarm przekroczonej prędkości,