WYŚWIETLACZE HUD

Wyświetlacze HUD

Wyświetlacz na szybę HUD-SL58

Model HUD SL58 to duży 5,8 calowy wyświetlacz wyposażony w bogate funkcje, takie jak: wyświetlanie prędkości, obrotów silnika, temperatury silnika, sygnalizacja braku ładowania, średnie zużycie paliwa, chwilowe zużycie paliwa, przejechany dystans, przypomnienie o zmianie biegu, alert zmęczenia kierowcy, alarm braku ładowania, alert zbyt wysokiej temperatury silnika, alarm przekroczonej prędkości, sygnalizacja wystąpienia błędu silnika z możliwością jego skasowania. Możliwość wyświetlania jednostek prędkości km/h lub mph, obsługiwane jednostki temperatury w stopniach Celsjusza lub Kelwina.

Urządzenie automatycznie adaptuje się do samochodu, prosty montaż typu Plug and Play. Użyta nano-technologia eliminuje niepotrzebne refleksy i sprawia że wyświetlane informację są bardziej czytelne. Wyświetlacz włącza i wyłącza się automatycznie wraz z samochodem. Wyposażony jest w automatyczną regulację jasności, zapewnia to lepszy odczyt parametrów tak w nocy jak i dzień.

Do budowy wyświetlacza zastosowano technologię Single Colour LED, zmienne barwy uzyskuje się dzięki zastosowaniu różnokolorowego filtra. Rozwiązanie to jest bardziej ekonomiczne niż w modelach opartych na Multi Colour LED.

Urządzenie wykonane z najwyższej jakości podzespołów jest gwarancją długiej i bezproblemowej eksploatacji. Ufając w markę Ariot, zyskujesz pewność że się nie zawiedziesz.

W zestawie wszystko co potrzebne do montażu:


- urządzenie
- przewód OBD II
- folia refleksyjna
- podkładka sticky mat pod wyświetlacza
- instrukcja obsługi


Parametry techniczneZasilanie: 9V - 16V DC
Pobór prądu: 400mA
Temperatura pracy urządzenia: -40°C do +80 °C
Obsługiwane złącze: OBD II
Głośność alarmu: 30dB
Wymiary urządzenia: 136mm x 80mm x 15mm
Wymiary naklejki refleksyjnej: 150mm x 125mm
Wymiary podkładki: 141mm x 83mm
Wyświetlane parametry: prędkość, obroty silnika, temperatura wody, ładowanie akumulatora
Alarmy: alert zbyt wysokiej temperatury silnika, alarm przekroczonej prędkości,