WYŚWIETLACZE HUD

Wyświetlacze HUD

Wyświetlacz na szybę HUD-MX35

Model HUD MX35 to mały, kompaktowy 3,5 calowy wyświetlacz HUD posiadający najważniejsze funkcje takie jak: wyświetlanie prędkości, obrotów silnika, temperatury silnika, sygnalizacja braku ładowania, alert zbyt wysokiej temperatury silnika, alarm przekroczonej prędkości, Możliwość wyświetlania jednostek prędkości km/h lub mph, obsługiwane jednostki temperatury w stopniach Celsjusza lub Kelwina.

Urządzenie automatycznie adaptuje się do samochodu, prosty montaż typu Plug and Play. Użyta nano-technologia eliminuje niepotrzebne refleksy i sprawia że wyświetlane informację są bardziej czytelne. Wyświetlacz włącza i wyłącza się automatycznie wraz z samochodem. Wyposażony jest w automatyczną regulację jasności, zapewnia to lepszy odczyt parametrów tak w nocy jak i dzień.

Do budowy wyświetlacza zastosowano technologię Multi Colour LED, użyte różnokolorowe diody LED wysokiej mocy zapewniają wyraźniejszy obraz niż w modelach Single Colour LED. Wyświatlane informacje są zdecydowanie bardziej czytelne w szczególności przy intetnsywnym słońcu.

Urządzenie wykonane z najwyższej jakości podzespołów jest gwarancją długiej i bezproblemowej eksploatacji. Ufając w markę Ariot, zyskujesz pewność że się nie zawiedziesz.

W zestawie wszystko co potrzebne do montażu:


- urządzenie
- przewód OBD II
- folia refleksyjna
- podkładka sticky mat pod wyświetlacza
- instrukcja obsługi

Parametry techniczneZasilanie: 9V - 16V DC
Pobór prądu: 400mA
Temperatura pracy urządzenia: -40°C do +80 °C
Obsługiwane złącze: OBD II
Głośność alarmu: 30dB
Wymiary urządzenia: 90mm x 52mm x 12mm
Wymiary naklejki refleksyjnej: 120mm x 60mm
Wymiary podkładki: 140mm x 60mm
Wyświetlane parametry: prędkość, obroty silnika, temperatura wody, ładowanie akumulatora
Alarmy: alert zbyt wysokiej temperatury silnika, alarm przekroczonej prędkości,