CZUJNIKI PARKOWANIA

Czujniki Parkowania

Czujnik parkowania OBD 2S

Czujniki parkowania OBD II przeznaczone na przód pojazdu. Dzięki podłączeniu zestawy pod OBD II czujniki działają w pełni automatycznie, wyłączają się samoczynnie gdy samochód przekroczy prędkość 20 km/h. Takie rozwiązanie gwarantuje komfort użytkowania i pewność że czujniki nie będą samoczynnie się wzbudzać podczas jazdy samochodem.

Czujnik parkowania OBD 4S

Czujniki parkowania OBD II przeznaczone na przód pojazdu. Dzięki podłączeniu zestawy pod OBD II czujniki działają w pełni automatycznie, wyłączają się samoczynnie gdy samochód przekroczy prędkość 20 km/h. Takie rozwiązanie gwarantuje komfort użytkowania i pewność że czujniki nie będą samoczynnie się wzbudzać podczas jazdy samochodem. Zastosowanie czterech sensorów gwarantuje nam pewniejsze pokrycie zderzaka.

RD008 x4

Zestaw czujników parkowania z samym buzzerem i ośmioma sensorami na tył i przód pojazdu. Buzzer informuje o odległości od przeszkody częstotliwością wzbudzania – im bliżej do przeszkody, jego częstotliwość wzrasta aż do sygnału ciągłego. Tylne sensory aktywują się automatycznie w momencie wrzucenia biegu wstecznego, przednie uruchamiają na 10 sekund po naciśnięciu hamulca pod warunkiem wykrycia przeszkody.

RD008 x8

Zestaw czujników parkowania z samym buzzerem i ośmioma sensorami na tył i przód pojazdu. Buzzer informuje o odległości od przeszkody częstotliwością wzbudzania – im bliżej do przeszkody, jego częstotliwość wzrasta aż do sygnału ciągłego. Tylne sensory aktywują się automatycznie w momencie wrzucenia biegu wstecznego, przednie uruchamiają na 10 sekund po naciśnięciu hamulca pod warunkiem wykrycia przeszkody.

RD037Mx4

Zestaw czujników parkowania z wyświetlaczem i buzzerem. Charakterystyczną cechą tego modelu są odwrócone cyfry wyświetlacza, dzięki czemu może być on montowany na podsufitce. Buzzer informuje o odległości od przeszkody częstotliwością wzbudzania – im bliżej do przeszkody, jego częstotliwość wzrasta aż do sygnału ciągłego. Wyświetlacz pokazuje odległość od przeszkody w metrach, wraz z informacją po której stronie znajduje się przeszkoda. System wyposażony jest w cztery sensory montowane na tył pojazdu, urządzenie aktywuje się automatycznie w momencie wrzucenia biegu wstecznego.

RD037Mx8

Zestaw czujników parkowania z wyświetlaczem i buzzerem. Charakterystyczną cechą tego modelu są odwrócone cyfry wyświetlacza, dzięki czemu może być on montowany na podsufitce. Buzzer informuje o odległości od przeszkody częstotliwością wzbudzania – im bliżej do przeszkody, jego częstotliwość wzrasta aż do sygnału ciągłego. Wyświetlacz pokazuje odległość od przeszkody w metrach, wraz z informacją po której stronie znajduje się przeszkoda. System wyposażony jest w osiem sensorów, cztery montowane na tył pojazdu oraz cztery na przód. Tylne sensory aktywują się automatycznie w momencie wrzucenia biegu wstecznego, przednie uruchamiają na 10 sekund po naciśnięciu hamulca pod warunkiem wykrycia przeszkody.

RD037 x4

Zestaw czujników parkowania z wyświetlaczem i buzzerem. Buzzer informuje o odległości od przeszkody częstotliwością wzbudzania – im bliżej do przeszkody, jego częstotliwość wzrasta aż do sygnału ciągłego. Wyświetlacz pokazuje odległość od przeszkody w metrach, wraz z informacją po której stronie znajduje się przeszkoda. System wyposażony jest w cztery sensory montowane na tył pojazdu, urządzenie aktywuje się automatycznie w momencie wrzucenia biegu wstecznego.

RD037 x8

Zestaw czujników parkowania z wyświetlaczem i buzzerem. Buzzer informuje o odległości od przeszkody częstotliwością wzbudzania – im bliżej do przeszkody, jego częstotliwość wzrasta aż do sygnału ciągłego. Wyświetlacz pokazuje odległość od przeszkody w metrach, wraz z informacją po której stronie znajduje się przeszkoda. System wyposażony jest w osiem sensorów, cztery montowane na tył pojazdu oraz cztery na przód. Tylne sensory aktywują się automatycznie w momencie wrzucenia biegu wstecznego, przednie uruchamiają na 10 sekund po naciśnięciu hamulca pod warunkiem wykrycia przeszkody.

RD058 x4

Zestaw czujników parkowania z wyświetlaczem i buzzerem. Charakterystyczną cechą tego modelu jest czytelny i smukły wyświetlacz LCD, który zmienia kolor podświetlenia w zależności od odległości do przeszkody. Buzzer informuje o odległości od przeszkody częstotliwością wzbudzania – im bliżej do przeszkody, jego częstotliwość wzrasta aż do sygnału ciągłego. Wyświetlacz pokazuje odległość od przeszkody w metrach, wraz z informacją po której stronie znajduje się przeszkoda. System wyposażony jest w cztery sensory montowane na tył pojazdu, urządzenie aktywuje się automatycznie w momencie wrzucenia biegu wstecznego.

RD058 x8

Zestaw czujników parkowania z wyświetlaczem i buzzerem. Charakterystyczną cechą tego modelu jest czytelny i smukły wyświetlacz LCD, który zmienia kolor podświetlenia w zależności od odległości do przeszkody. Buzzer informuje o odległości od przeszkody częstotliwością wzbudzania – im bliżej do przeszkody, jego częstotliwość wzrasta aż do sygnału ciągłego. Wyświetlacz pokazuje odległość od przeszkody w metrach, wraz z informacją po której stronie znajduje się przeszkoda. System wyposażony jest w osiem sensorów, cztery montowane na tył pojazdu oraz cztery na przód. Tylne sensory aktywują się automatycznie w momencie wrzucenia biegu wstecznego, przednie uruchamiają na 10 sekund po naciśnięciu hamulca pod warunkiem wykrycia przeszkody.

WRD017 x4

Zestaw czujników parkowania z wyświetlaczem i buzzerem ukrytym w lusterku wstecznym samochodu. Charakterystyczną cechą tego modelu jest montaż na oryginalnym lusterku wstecznym samochodu, dzięki temu zwykłe lusterko zmienia się w interaktywne urządzenie. Dodatkowym autem jest bezprzewodowe połączenie centralki z wyświetlaczem – nie ma konieczności ciągnięcia przewodu przez cały samochód. Buzzer informuje o odległości od przeszkody częstotliwością wzbudzania – im bliżej do przeszkody, jego częstotliwość wzrasta aż do sygnału ciągłego. Wyświetlacz pokazuje odległość od przeszkody w metrach, wraz z informacją po której stronie znajduje się przeszkoda. System wyposażony jest w cztery sensory montowane na tył pojazdu, urządzenie aktywuje się automatycznie w momencie wrzucenia biegu wstecznego.

WRD017 x8

Zestaw czujników parkowania z wyświetlaczem i buzzerem ukrytym w lusterku wstecznym samochodu. Charakterystyczną cechą tego modelu jest montaż na oryginalnym lusterku wstecznym samochodu, dzięki temu zwykłe lusterko zmienia się w interaktywne urządzenie. Dodatkowym autem jest bezprzewodowe połączenie centralki z wyświetlaczem – nie ma konieczności ciągnięcia przewodu przez cały samochód. Buzzer informuje o odległości od przeszkody częstotliwością wzbudzania – im bliżej do przeszkody, jego częstotliwość wzrasta aż do sygnału ciągłego. Wyświetlacz pokazuje odległość od przeszkody w metrach, wraz z informacją po której stronie znajduje się przeszkoda. System wyposażony jest w osiem sensorów, cztery montowane na tył pojazdu oraz cztery na przód. Tylne sensory aktywują się automatycznie w momencie wrzucenia biegu wstecznego, przednie uruchamiają na 10 sekund po naciśnięciu hamulca pod warunkiem wykrycia przeszkody.

WRD039 x4

Zestaw czujników parkowania z wyświetlaczem i buzzerem. Buzzer informuje o odległości od przeszkody częstotliwością wzbudzania – im bliżej do przeszkody, jego częstotliwość wzrasta aż do sygnału ciągłego. Wyświetlacz pokazuje odległość od przeszkody w metrach, wraz z informacją po której stronie znajduje się przeszkoda. Głównym autem jest bezprzewodowe połączenie centralki z wyświetlaczem – nie ma konieczności ciągnięcia przewodu przez cały samochód. System wyposażony jest w cztery sensory montowane na tył pojazdu, urządzenie aktywuje się automatycznie w momencie wrzucenia biegu wstecznego.

WRD039 x8

Zestaw czujników parkowania z wyświetlaczem i buzzerem. Buzzer informuje o odległości od przeszkody częstotliwością wzbudzania – im bliżej do przeszkody, jego częstotliwość wzrasta aż do sygnału ciągłego. Wyświetlacz pokazuje odległość od przeszkody w metrach, wraz z informacją po której stronie znajduje się przeszkoda. Głównym autem jest bezprzewodowe połączenie centralki z wyświetlaczem – nie ma konieczności ciągnięcia przewodu przez cały samochód. System wyposażony jest w osiem sensorów, cztery montowane na tył pojazdu oraz cztery na przód. Tylne sensory aktywują się automatycznie w momencie wrzucenia biegu wstecznego, przednie uruchamiają na 10 sekund po naciśnięciu hamulca pod warunkiem wykrycia przeszkody.

WRD058 x4

Zestaw czujników parkowania z wyświetlaczem i buzzerem. Charakterystyczną cechą tego modelu jest czytelny i smukły wyświetlacz LCD, który zmienia kolor podświetlenia w zależności od odległości do przeszkody. Dodatkowym autem jest bezprzewodowe połączenie centralki z wyświetlaczem – nie ma konieczności ciągnięcia przewodu przez cały samochód. Buzzer informuje o odległości od przeszkody częstotliwością wzbudzania – im bliżej do przeszkody, jego częstotliwość wzrasta aż do sygnału ciągłego. Wyświetlacz pokazuje odległość od przeszkody w metrach, wraz z informacją po której stronie znajduje się przeszkoda. System wyposażony jest w cztery sensory montowane na tył pojazdu, urządzenie aktywuje się automatycznie w momencie wrzucenia biegu wstecznego.

WRD058 x8

Zestaw czujników parkowania z wyświetlaczem i buzzerem. Charakterystyczną cechą tego modelu jest czytelny i smukły wyświetlacz LCD, który zmienia kolor podświetlenia w zależności od odległości do przeszkody. Dodatkowym autem jest bezprzewodowe połączenie centralki z wyświetlaczem – nie ma konieczności ciągnięcia przewodu przez cały samochód. Buzzer informuje o odległości od przeszkody częstotliwością wzbudzania – im bliżej do przeszkody, jego częstotliwość wzrasta aż do sygnału ciągłego. Wyświetlacz pokazuje odległość od przeszkody w metrach, wraz z informacją po której stronie znajduje się przeszkoda. System wyposażony jest w osiem sensorów, cztery montowane na tył pojazdu oraz cztery na przód. Tylne sensory aktywują się automatycznie w momencie wrzucenia biegu wstecznego, przednie uruchamiają na 10 sekund po naciśnięciu hamulca pod warunkiem wykrycia przeszkody.